Poszerzamy horyzonty...

O firmie

Krajowe Biuro Ubezpieczeń Horyzont Brokers  funkcjonuje na rynku ubezpieczeniowym od 1991 roku. Jak sugeruje logo naszej firmy, jesteśmy w pełni polskim podmiotem gospodarczym, specjalizującym się w obsłudze rodzimego rynku. Kierownictwo KBU Horyzont Brokers związane jest bezpośrednio z rynkiem ubezpieczeniowym od blisko 30 lat co stanowi gwarancję doświadczenia i profesjonalizmu.

Naszymi pracownikami są zaufani specjaliści z dużym stażem, którzy korzystając z bogatych doświadczeń i wiedzy, w miłej atmosferze, rozwiążą najtrudniejsze problemy ubezpieczeniowe.

Kontakty z najpoważniejszymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce pozwalają nam na oferowanie wiarygodnych programów ubezpieczeniowych, dostosowanych do specyfiki działalności każdego Klienta. Powierzone nam zaufanie od lat owocuje skuteczną ochroną ubezpieczeniową dużych podmiotów gospodarczych, zarówno z udziałem kapitału zagranicznego, jak i pozostających własnością Skarbu Państwa. Równie rzetelnie wspieramy w tym zakresie mniejsze podmioty gospodarcze.

KBU Horyzont Brokers działa w oparciu o sprawdzone i stosowane w krajach stowarzyszonych w Unii Europejskiej standardy. Współpraca z nami pozwala firmom oraz instytucjom państwowym, na stabilne funkcjonowanie w dynamicznych warunkach gospodarczych.

Pragniemy podkreślić, że działalność naszego biura, od samego początku świadczenia naszych usług, nie spotkała się nigdy z żadnymi krytycznymi uwagami ze strony Komisji Nadzoru Finansowego, Towarzystw Ubezpieczeniowych czy naszych Klientów.

Motto naszej firmy, to świadczenie obsługi na najwyższym poziomie, niosącej satysfakcję i zadowolenie Klienta.

Krajowe Biuro Ubezpieczeń Horyzont Brokers
ul. Morcinka 14 B, 01-496 Warszawa
tel. 22 861 55 20
email: biuro@kbuhoryzont.pl
© 2017-2020